WARSZTATY

Jak co roku zmieniamy się dla was i serwujemy wspaniałą mieszankę różnych smaków tanecznej profesji. Mamy dla was trochę świeżonki, klasycznych dań z kary i kilka egzotycznych smaków. No i oczywiście, to wy wybieracie co dla was jest po prostu mniam…. rano trochę BMC i pilatesa z harmonią ciała lub sztuka oddychania, na drugie śniadanie feldenkris z kontaktem albo improwizacją, a po przerwie solidna dawka technik współczesnego, a może modern z hip hopem lub szczyptą baletu? A może po prostu procesiki z ludowym deserem? Cóż… może lepiej sami skomponujcie swoje połczyńskie menu.

Pamiętajcie że zanim przejdziecie do tej jak że przyjemnej czynności, musicie pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Warsztatowiczu!

Miej umiar! Nie zdrowo jest się przejadać, a od nadmiaru może was rozboleć nie tylko brzuch. Jesteś na wakacjach, a nie w przymusowym obozie pracy. W tym roku pomożemy Ci w dostosowaniu stopnia trudności i rozsądnym dysponowaniu energią aby zapobiec przegrzaniu tłoków i procesorów.

Próbuj nowych rzeczy, to, co mamy nadzieje codziennie wyrabiasz ze swoim ciało-umysłem, już znasz aż za dobrze. Pamiętaj że podczas warsztatów raczej nie zostaniesz mistrzem w jednej technice ale na pewno karmiąc się w różnorodny i przemyślany sposób rozwiniesz wachlarz swoich umiejętności i rozszerzysz świadomość nie tylko swojego ciała.

Czytaj WSZYSTKO co jest w opisach, regulaminach, aktualnościach, itd. Nie chcesz chyba, aby Twój długo wyczekiwany wakacyjny Połczing czymś nagle cię zaskoczył! Przemyśl dokładnie gdzie będziesz spać i co jeść. Zaplanuj sobie dzień z rozmysłem, może jakieś okienko na złapanie oddechu? Szkoda żeby po całym dniu orki nie mieć czasu na chwilę ze znajomymi lub odrobinę kultury.

Pamiętaj że to co się dla nas liczy najbardziej to dobra klima! Sami jesteśmy entuzjastami i chcemy dzielić się z wami super zabawą i ludzką otwartością. Bądź z nami na bieżąco, pomóż nam promować to fantastyczne wydarzenie! Zagubiony w nibylandii, za dużo cukierków? Zawsze czekamy na wasze maile i telefony.

Zapoznaj się z menu tegorocznych warsztatów i wybierz swojego instruktora albo zajęcia które najbardziej Cię kręcą! Kliknij aby pobrać Plan zajęć
PROGRAM
ZAPISY

Nareszcie możecie wybrać wasze ulubione zajęcia na XIII OWTW “Na boska”! Aby się zapisać musisz zarejestrować się w systemie zapisów www.owtw.pl/zapisy Z powodu przebudowy systemu w tym roku każdy uczestnik musi stworzyć sobie nowe konto.

Po założeniu konta prosimy o cierpliwość, zostanie ono aktywowane w ciągu 24 godzin, każdy otrzyma mail na podany przez siebie adres. Więcej szczegółów odnośnie użytkowania z systemu znajduje się w samouczku po zalogowaniu.

Regulamin możesz pobrać klikając na ten link Regulamin warsztatów.

Zanim rozpoczniesz etap rejestracji prosimy wykaż się, przeczytaj regulamin oraz rzetelnie oceń poziom swojego zaawansowania. Pomoże Ci w tym poniższa ściąga.

Podstawowy – dostępny dla każdego, bez wcześniejszej znajomości tematu zajęć, jedynym wymogiem jest brak przeciwwskazań do wykonywania wzmożonej aktywności ruchowej.

Średnio zaawansowany – wymagający podstawowej świadomości ciała, koordynacji i umiejętności uczenia się kombinacji ruchowych, min. 3 letnie doświadczenie taneczne, wcześniejsze uczestnictwo w warsztatach z tańca współczesnego, udział festiwalach, przeglądach, pokazach w miniaturach i etiudach z wykorzystaniem technik tańca współczesnego o zasięgu regionalnym.

Zaawansowany – ograniczenie wiekowe od 18 roku życia, min. 5 letnie doświadczenie taneczne, uczestnictwo w warsztatach z tańca współczesnego, stały udział w zajęciach z techniki tańca współczesnego i technikach wspomagających, bardzo dobra znajomość nomenklatury tańca współczesnego, wysoka świadomość własnego ciała, udział w spektaklach teatrów tańca / projektach o zasięgu krajowym. UWAGA POZIOM ZAAWANSOWANY ponieważ musimy dbać o jakość serwowanych potraw jesteśmy zmuszeni ( przez naszych kucharzy) aby wprowadzić selektywną kontrole produktów zatem do zgłoszenia musicie dołączyć cv lub krótkie bio abyście mogli i wy mieć zajęcia na poziomie.)

Kliknij w poniższy link aby się zalogować lub zarejestrować: Zapisz się!

CENNIK

Opłata administracyjna obowiązująca każdego uczestnika – 50 zł (płatne po przyjeździe) - obowiązkowe.

Zajęcia warsztatowe:
125(100*) zł za jeden blok zajęciowy, czyli 5 półtoragodzinnych zajęć o określonej godzinie z danym wykładowcą. Wyjątek stanowią zajęcia Ultima Vez ich koszt to 200 zł

Ścieżki tematyczne:
300(250*) zł za każdą ścieżkę, czyli 5 dni po trzy i pół godzinne zajęcia.

Zajęcia otwarte:
65(50*) zł lub 5x15 (płatne po przyjeździe, za 5 lekcji lub jedne jednogodzinne zajęcia wieczorami.

*(ceny obowiązują do 23 czerwca)