WARSZTATY

Warsztatowiczu!

Pamiętaj że jesteś na wakacjach, a nie w przymusowym obozie pracy. W tym roku pomożemy Ci w dostosowaniu stopnia trudności i rozsądnym dysponowaniu energią aby zapobiec przegrzaniu tłoków i procesorów.

Próbuj nowych rzeczy, to, co mamy nadzieje codziennie wyrabiasz ze swoim ciało-umysłem, już znasz aż za dobrze. Pamiętaj że podczas warsztatów raczej nie zostaniesz mistrzem w jednej technice ale na pewno pracując w różnorodny i przemyślany sposób rozwiniesz wachlarz swoich umiejętności i rozszerzysz świadomość nie tylko swojego ciała.

Czytaj WSZYSTKO co jest w opisach, regulaminach, aktualnościach, itd. Nie chcesz chyba, aby Twój długo wyczekiwany wakacyjny Połczing czymś nagle cię zaskoczył! Przemyśl dokładnie gdzie będziesz spać i co jeść. Zaplanuj sobie dzień z rozmysłem, może jakieś okienko na złapanie oddechu? Szkoda żeby po całym dniu orki nie mieć czasu na chwilę ze znajomymi lub odrobinę kultury.

Pamiętaj że to co się dla nas liczy najbardziej to dobra klima! Sami jesteśmy entuzjastami i chcemy dzielić się z wami super zabawą i ludzką otwartością. Bądź z nami na bieżąco, pomóż nam promować to fantastyczne wydarzenie!

ZAPISY

Nareszcie możecie wybrać wasze ulubione zajęcia na XIV OWTW “Na boska”! Aby się zapisać musisz zarejestrować się w systemie zapisów. Z powodu przebudowy systemu w tym roku każdy uczestnik musi stworzyć sobie nowe konto.

Regulamin możesz pobrać klikając na ten link Regulamin warsztatów.

Zanim rozpoczniesz etap rejestracji prosimy wykaż się, przeczytaj regulamin oraz rzetelnie oceń poziom swojego zaawansowania. Pomoże Ci w tym poniższa ściąga.

Podstawowy – dostępny dla każdego, bez wcześniejszej znajomości tematu zajęć, jedynym wymogiem jest brak przeciwwskazań do wykonywania wzmożonej aktywności ruchowej.

Średnio zaawansowany – wymagający podstawowej świadomości ciała, koordynacji i umiejętności uczenia się kombinacji ruchowych, min. 3 letnie doświadczenie taneczne, wcześniejsze uczestnictwo w warsztatach z tańca współczesnego, udział festiwalach, przeglądach, pokazach w miniaturach i etiudach z wykorzystaniem technik tańca współczesnego o zasięgu regionalnym.

Zaawansowany – ograniczenie wiekowe od 18 roku życia, min. 5 letnie doświadczenie taneczne, uczestnictwo w warsztatach z tańca współczesnego, stały udział w zajęciach z techniki tańca współczesnego i technikach wspomagających, bardzo dobra znajomość nomenklatury tańca współczesnego, wysoka świadomość własnego ciała, udział w spektaklach teatrów tańca / projektach o zasięgu krajowym.

Kliknij w poniższy link aby się zalogować lub zarejestrować: Zapisz się!

CENNIK

Opłata administracyjna obowiązująca każdego uczestnika – 50 zł (płatne po przyjeździe) - obowiązkowe.

Opłata akredytacyjna płacona przelewem na numer konta podany po zatwierdzeniu wyborów w systemie zapisów:

- zajęcia warsztatowe:
125 zł za jeden blok zajęciowy, czyli 5 półtoragodzinnych zajęć o określonej godzinie z danym wykładowcą.

- ścieżki tematyczne:
300 zł za każdą ścieżkę, czyli 5 dni po trzy godziny.