• Follow us on
  • rss

ZAPISZ SIĘ

Warsztaty odbywają się w dniach 22-24 i 26-28 Lipca.  Oba trzydniowe sety są traktowane jako jeden turnus i nie podlegają podziałowi. Sobota 21 i niedziela 29 Lipca przeznaczone są na przyjazd i wyjazd uczestników. Środa 25 Lipca jest wolna.

Wszystkie zajęcia (jedno i półtora godzinne) i ścieżki tematyczne (od 3 do 4 godzin) z wybranym instruktorem odbywają się przez sześć dni, codziennie o tym samym czasie i traktowane są jako jeden warsztat.

Aby zostać uczestnikiem musisz wybrać minimum 4 godziny każdego dnia nie wliczając w to godzin laboratoriów i lekcji otwartych.

Cennik warsztatów:

 Jednorazowa opłata administracyjna pobierana po przyjeździe: 50 zł

Ceny za każdą godzinę warsztatów:

  • Zajęcia = 20 zł.
  • Ścieżki tematyczne i zajęcia Ray Chang = 25 zł. (wyjątkiem jest kurs instruktorski Pilates)
  • Zajęcia lub ścieżka tematyczna z parą instruktorów = 30 zł.
  • Laboratoria = 10 zł.
  • lekcje otwarte = 5 zł.

Zanim rozpoczniesz etap rejestracji prosimy –  wykaż się,

przeczytaj regulamin oraz rzetelnie oceń poziom swojego zaawansowania.

Regulamin możesz pobrać klikając na ten link

.

regulamin warsztatów 2018

.

Stopniowanie i kryteria poziomu zaawansowania:

– Otwarty –

Podstawowa znajomość ruchu i ciała, koordynacji i umiejętności uczenia się, zajęcia bez konieczności wcześniejszej znajomości tematu. Brak przeciwwskazań do wykonywania wzmożonej aktywności ruchowej.

– Doświadczony –

Wymagający dobrej świadomości ciała i ruchu. Minimum 4 letnie doświadczenie taneczne, regularne zajęcia i uczestnictwo w warsztatach. Udział w festiwalach/ spektaklach, pokazach/miniaturach/etiudach, jam session`s.

– Mistrzowski –

Ograniczenie wiekowe od 21 roku życia. Selekcja organizatorów i instruktorów na podstawie przesłanych materiałów o sobie. Minimum 6 letnie doświadczenie taneczne, uczestnictwo w warsztatach z tańca współczesnego, stały udział w zajęciach z tańca współczesnego i kontaktu improwizacji, bardzo dobra znajomość nomenklatury tańca, doskonała świadomość własnego ciała, Uczestnictwo w spektaklach/festiwalach/projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

 

 

!!! RABAT !!!

Dla starych dobrych znajomych. Jeśli możesz pochwalić się trzema certyfikatami z Połczyna – nie płacisz akredytacji.

Jeśli możesz pochwalić się co najmniej pięcioma certyfikatami naszych warsztatów nie zapłacisz akredytacji i dostajesz od nas darmowe wejście na lekcje otwarte i laboratoria!

 

Zapisy ruszą za kilka dni ale już teraz kliknij w poniższy link aby się zalogować lub zarejestrować:

Zapisz się

Scroll to Top